İçeriğe geç

2021 euro kurları

Euro 2021 yılında 8,3867 ile 19,6788 TL arasında işlem gördü; yılın ilk bülteninden sonuncusuna +66,92% değişti.

Yıl içi değişim
yükseldi +66,92%9,0382 → 15,0867
En yüksek
19,678820 Aralık 2021
En düşük
8,386718 Şubat 2021
Ortalama
10,4941246 bülten

Ay sonu kurları

AyBültenDöviz alış
Ocak sonu29.01.20218,8718
Şubat sonu26.02.20218,9420
Mart sonu31.03.20219,7688
Nisan sonu30.04.20219,9545
Mayıs sonu31.05.202110,3629
Haziran sonu30.06.202110,3249
Temmuz sonu30.07.202110,0084
Ağustos sonu31.08.20219,8228
Eylül sonu30.09.202110,2933
Ekim sonu27.10.202110,9980
Kasım sonu30.11.202114,6798
Aralık sonu31.12.202115,0867

Günlük kurlar

TarihDöviz alışDöviz satış
31 Aralık 2021 Cuma15,086715,1139
30 Aralık 2021 Perşembe14,682314,7088
29 Aralık 2021 Çarşamba13,801113,8259
28 Aralık 2021 Salı13,400013,4241
27 Aralık 2021 Pazartesi12,890312,9135
24 Aralık 2021 Cuma13,292613,3166
23 Aralık 2021 Perşembe12,968312,9917
22 Aralık 2021 Çarşamba14,048314,0736
21 Aralık 2021 Salı14,702414,7289
20 Aralık 2021 Pazartesi19,678819,7143
17 Aralık 2021 Cuma18,504418,5377
16 Aralık 2021 Perşembe17,195717,2267
15 Aralık 2021 Çarşamba16,494016,5237
14 Aralık 2021 Salı16,009616,0384
13 Aralık 2021 Pazartesi16,066316,0953
10 Aralık 2021 Cuma15,609415,6375
9 Aralık 2021 Perşembe15,557715,5858
8 Aralık 2021 Çarşamba15,375415,4031
7 Aralık 2021 Salı15,410115,4378
6 Aralık 2021 Pazartesi15,550315,5783
3 Aralık 2021 Cuma15,454815,4826
2 Aralık 2021 Perşembe15,183815,2112
1 Aralık 2021 Çarşamba15,104915,1321
30 Kasım 2021 Salı14,679814,7062
29 Kasım 2021 Pazartesi14,279314,3050
26 Kasım 2021 Cuma13,597113,6216
25 Kasım 2021 Perşembe13,464013,4883
24 Kasım 2021 Çarşamba14,152414,1779
23 Kasım 2021 Salı13,678913,7035
22 Kasım 2021 Pazartesi12,593812,6165
19 Kasım 2021 Cuma12,481512,5040
18 Kasım 2021 Perşembe12,122412,1443
17 Kasım 2021 Çarşamba11,762711,7839
16 Kasım 2021 Salı11,560611,5814
15 Kasım 2021 Pazartesi11,428211,4488
12 Kasım 2021 Cuma11,344811,3653
11 Kasım 2021 Perşembe11,372611,3930
10 Kasım 2021 Çarşamba11,315611,3360
9 Kasım 2021 Salı11,246911,2672
8 Kasım 2021 Pazartesi11,201311,2215
5 Kasım 2021 Cuma11,199511,2197
4 Kasım 2021 Perşembe11,199011,2192
3 Kasım 2021 Çarşamba11,189211,2094
2 Kasım 2021 Salı11,041311,0612
1 Kasım 2021 Pazartesi11,021611,0415
27 Ekim 2021 Çarşamba10,998011,0179
26 Ekim 2021 Salı10,981211,0010
25 Ekim 2021 Pazartesi11,328311,3487
22 Ekim 2021 Cuma11,156611,1767
21 Ekim 2021 Perşembe10,810810,8303
20 Ekim 2021 Çarşamba10,830810,8503
19 Ekim 2021 Salı10,823710,8432
18 Ekim 2021 Pazartesi10,737510,7568
15 Ekim 2021 Cuma10,678510,6978
14 Ekim 2021 Perşembe10,612010,6311
13 Ekim 2021 Çarşamba10,426810,4455
12 Ekim 2021 Salı10,402610,4213
11 Ekim 2021 Pazartesi10,339810,3584
8 Ekim 2021 Cuma10,283210,3018
7 Ekim 2021 Perşembe10,246910,2654
6 Ekim 2021 Çarşamba10,287610,3062
5 Ekim 2021 Salı10,258310,2768
4 Ekim 2021 Pazartesi10,282210,3008
1 Ekim 2021 Cuma10,248410,2669
30 Eylül 2021 Perşembe10,293310,3118
29 Eylül 2021 Çarşamba10,313510,3321
28 Eylül 2021 Salı10,348610,3672
27 Eylül 2021 Pazartesi10,336410,3550
24 Eylül 2021 Cuma10,352610,3712
23 Eylül 2021 Perşembe10,145610,1639
22 Eylül 2021 Çarşamba10,129110,1473
21 Eylül 2021 Salı10,127210,1454
20 Eylül 2021 Pazartesi10,146710,1650
17 Eylül 2021 Cuma10,092110,1103
16 Eylül 2021 Perşembe9,93829,9561
15 Eylül 2021 Çarşamba9,96169,9796
14 Eylül 2021 Salı9,96159,9795
13 Eylül 2021 Pazartesi9,94969,9675
10 Eylül 2021 Cuma9,94789,9658
9 Eylül 2021 Perşembe10,014210,0322
8 Eylül 2021 Çarşamba9,93949,9573
7 Eylül 2021 Salı9,85069,8684
6 Eylül 2021 Pazartesi9,81999,8376
3 Eylül 2021 Cuma9,84929,8669
2 Eylül 2021 Perşembe9,79119,8087
1 Eylül 2021 Çarşamba9,79109,8086
31 Ağustos 2021 Salı9,82289,8405
27 Ağustos 2021 Cuma9,84949,8671
26 Ağustos 2021 Perşembe9,83529,8529
25 Ağustos 2021 Çarşamba9,84049,8581
24 Ağustos 2021 Salı9,87289,8906
23 Ağustos 2021 Pazartesi9,91449,9323
20 Ağustos 2021 Cuma9,95519,9730
19 Ağustos 2021 Perşembe9,94919,9670
18 Ağustos 2021 Çarşamba9,91749,9353
17 Ağustos 2021 Salı9,90229,9201
16 Ağustos 2021 Pazartesi9,97629,9941
13 Ağustos 2021 Cuma10,025110,0431
12 Ağustos 2021 Perşembe10,064010,0821
11 Ağustos 2021 Çarşamba10,101410,1195
10 Ağustos 2021 Salı10,111210,1294
9 Ağustos 2021 Pazartesi10,162210,1805
6 Ağustos 2021 Cuma10,114910,1331
5 Ağustos 2021 Perşembe10,097610,1158
4 Ağustos 2021 Çarşamba9,989110,0071
3 Ağustos 2021 Salı9,89069,9084
2 Ağustos 2021 Pazartesi9,96779,9857
30 Temmuz 2021 Cuma10,008410,0264
29 Temmuz 2021 Perşembe10,086210,1043
28 Temmuz 2021 Çarşamba10,092910,1111
27 Temmuz 2021 Salı10,089610,1077
26 Temmuz 2021 Pazartesi10,105010,1232
16 Temmuz 2021 Cuma10,048310,0664
14 Temmuz 2021 Çarşamba10,156010,1743
13 Temmuz 2021 Salı10,192610,2110
12 Temmuz 2021 Pazartesi10,235410,2538
9 Temmuz 2021 Cuma10,271210,2897
8 Temmuz 2021 Perşembe10,272110,2906
7 Temmuz 2021 Çarşamba10,246910,2653
6 Temmuz 2021 Salı10,256210,2747
5 Temmuz 2021 Pazartesi10,287010,3055
2 Temmuz 2021 Cuma10,265710,2841
1 Temmuz 2021 Perşembe10,288910,3074
30 Haziran 2021 Çarşamba10,324910,3435
29 Haziran 2021 Salı10,364510,3832
28 Haziran 2021 Pazartesi10,407710,4265
25 Haziran 2021 Cuma10,364610,3833
24 Haziran 2021 Perşembe10,335610,3542
23 Haziran 2021 Çarşamba10,282810,3013
22 Haziran 2021 Salı10,372210,3909
21 Haziran 2021 Pazartesi10,403210,4220
18 Haziran 2021 Cuma10,319710,3383
17 Haziran 2021 Perşembe10,307210,3258
16 Haziran 2021 Çarşamba10,332710,3513
15 Haziran 2021 Salı10,364610,3833
14 Haziran 2021 Pazartesi10,099810,1180
11 Haziran 2021 Cuma10,161510,1798
10 Haziran 2021 Perşembe10,380810,3995
9 Haziran 2021 Çarşamba10,451510,4703
8 Haziran 2021 Salı10,458510,4773
7 Haziran 2021 Pazartesi10,482510,5014
4 Haziran 2021 Cuma10,516010,5350
3 Haziran 2021 Perşembe10,509110,5280
2 Haziran 2021 Çarşamba10,489510,5084
1 Haziran 2021 Salı10,399810,4185
31 Mayıs 2021 Pazartesi10,362910,3816
28 Mayıs 2021 Cuma10,414710,4334
27 Mayıs 2021 Perşembe10,284910,3035
26 Mayıs 2021 Çarşamba10,322710,3413
25 Mayıs 2021 Salı10,286110,3046
24 Mayıs 2021 Pazartesi10,227810,2462
21 Mayıs 2021 Cuma10,207210,2256
20 Mayıs 2021 Perşembe10,204310,2226
18 Mayıs 2021 Salı10,166710,1850
17 Mayıs 2021 Pazartesi10,140310,1586
11 Mayıs 2021 Salı10,072710,0909
10 Mayıs 2021 Pazartesi10,028410,0465
7 Mayıs 2021 Cuma9,987910,0059
6 Mayıs 2021 Perşembe9,997910,0159
5 Mayıs 2021 Çarşamba10,010910,0290
4 Mayıs 2021 Salı9,983710,0017
3 Mayıs 2021 Pazartesi9,988510,0065
30 Nisan 2021 Cuma9,95459,9724
29 Nisan 2021 Perşembe9,90909,9269
28 Nisan 2021 Çarşamba9,87999,8977
27 Nisan 2021 Salı9,93719,9550
26 Nisan 2021 Pazartesi10,073510,0916
22 Nisan 2021 Perşembe9,95769,9755
21 Nisan 2021 Çarşamba9,78169,7992
20 Nisan 2021 Salı9,77189,7894
19 Nisan 2021 Pazartesi9,68029,6977
16 Nisan 2021 Cuma9,65249,6698
15 Nisan 2021 Perşembe9,64709,6644
14 Nisan 2021 Çarşamba9,65589,6732
13 Nisan 2021 Salı9,68059,6979
12 Nisan 2021 Pazartesi9,71499,7324
9 Nisan 2021 Cuma9,67779,6951
8 Nisan 2021 Perşembe9,68089,6982
7 Nisan 2021 Çarşamba9,70759,7250
6 Nisan 2021 Salı9,61919,6364
5 Nisan 2021 Pazartesi9,56229,5794
2 Nisan 2021 Cuma9,46469,4816
1 Nisan 2021 Perşembe9,58989,6071
31 Mart 2021 Çarşamba9,76889,7864
30 Mart 2021 Salı9,77419,7917
29 Mart 2021 Pazartesi9,56189,5790
26 Mart 2021 Cuma9,41509,4319
25 Mart 2021 Perşembe9,37789,3947
24 Mart 2021 Çarşamba9,42579,4427
23 Mart 2021 Salı9,29029,3070
22 Mart 2021 Pazartesi9,40699,4239
19 Mart 2021 Cuma8,65668,6722
18 Mart 2021 Perşembe8,91138,9274
17 Mart 2021 Çarşamba8,92428,9402
16 Mart 2021 Salı8,95408,9702
15 Mart 2021 Pazartesi8,99129,0073
12 Mart 2021 Cuma9,03269,0489
11 Mart 2021 Perşembe8,89958,9155
10 Mart 2021 Çarşamba9,03159,0477
9 Mart 2021 Salı9,08519,1015
8 Mart 2021 Pazartesi9,02089,0371
5 Mart 2021 Cuma8,96438,9804
4 Mart 2021 Perşembe8,97688,9930
3 Mart 2021 Çarşamba8,86798,8839
2 Mart 2021 Salı8,78558,8013
1 Mart 2021 Pazartesi8,80598,8217
26 Şubat 2021 Cuma8,94208,9581
25 Şubat 2021 Perşembe8,78118,7969
24 Şubat 2021 Çarşamba8,67748,6930
23 Şubat 2021 Salı8,54188,5572
22 Şubat 2021 Pazartesi8,47508,4903
19 Şubat 2021 Cuma8,44078,4560
18 Şubat 2021 Perşembe8,38678,4019
17 Şubat 2021 Çarşamba8,45588,4710
16 Şubat 2021 Salı8,40268,4177
15 Şubat 2021 Pazartesi8,46078,4760
12 Şubat 2021 Cuma8,49778,5130
11 Şubat 2021 Perşembe8,53748,5527
10 Şubat 2021 Çarşamba8,55178,5671
9 Şubat 2021 Salı8,56648,5818
8 Şubat 2021 Pazartesi8,50368,5189
5 Şubat 2021 Cuma8,47648,4916
4 Şubat 2021 Perşembe8,55598,5713
3 Şubat 2021 Çarşamba8,59958,6150
2 Şubat 2021 Salı8,60708,6225
1 Şubat 2021 Pazartesi8,73458,7502
29 Ocak 2021 Cuma8,87188,8878
28 Ocak 2021 Perşembe8,92168,9377
27 Ocak 2021 Çarşamba8,92768,9437
26 Ocak 2021 Salı8,95508,9711
25 Ocak 2021 Pazartesi8,97788,9939
22 Ocak 2021 Cuma9,00449,0206
21 Ocak 2021 Perşembe8,95978,9759
20 Ocak 2021 Çarşamba9,02329,0394
19 Ocak 2021 Salı9,02359,0397
18 Ocak 2021 Pazartesi9,04579,0620
15 Ocak 2021 Cuma8,96358,9797
14 Ocak 2021 Perşembe8,98158,9976
13 Ocak 2021 Çarşamba9,05529,0715
12 Ocak 2021 Salı9,06939,0856
11 Ocak 2021 Pazartesi9,06299,0792
8 Ocak 2021 Cuma8,99689,0130
7 Ocak 2021 Perşembe8,93428,9503
6 Ocak 2021 Çarşamba9,03979,0560
5 Ocak 2021 Salı9,06569,0820
4 Ocak 2021 Pazartesi9,03829,0545

Kaynak: TCMB gösterge niteliğindeki döviz kurları. Hafta sonu ve resmî tatillerde bülten yayımlanmaz; bu günler tabloda yer almaz.