İçeriğe geç

2020 sterlin kurları

İngiliz Sterlini 2020 yılında 7,5016 ile 11,0973 TL arasında işlem gördü; yılın ilk bülteninden sonuncusuna +28,90% değişti.

Yıl içi değişim
yükseldi +28,90%7,8464 → 10,1142
En yüksek
11,09736 Kasım 2020
En düşük
7,501619 Mart 2020
Ortalama
8,9998250 bülten

Ay sonu kurları

AyBültenDöviz alış
Ocak sonu31.01.20207,8223
Şubat sonu28.02.20208,0068
Mart sonu31.03.20208,0894
Nisan sonu30.04.20208,6924
Mayıs sonu29.05.20208,3838
Haziran sonu30.06.20208,3844
Temmuz sonu29.07.20208,9760
Ağustos sonu31.08.20209,7421
Eylül sonu30.09.20209,9276
Ekim sonu30.10.202010,7367
Kasım sonu30.11.202010,3728
Aralık sonu31.12.202010,1142

Günlük kurlar

TarihDöviz alışDöviz satış
31 Aralık 2020 Perşembe10,114210,1669
30 Aralık 2020 Çarşamba9,94389,9957
29 Aralık 2020 Salı9,976110,0281
28 Aralık 2020 Pazartesi10,100810,1535
25 Aralık 2020 Cuma10,223010,2763
24 Aralık 2020 Perşembe10,333310,3872
23 Aralık 2020 Çarşamba10,228410,2817
22 Aralık 2020 Salı10,231410,2848
21 Aralık 2020 Pazartesi10,173010,2261
18 Aralık 2020 Cuma10,384110,4382
17 Aralık 2020 Perşembe10,513810,5686
16 Aralık 2020 Çarşamba10,497010,5518
15 Aralık 2020 Salı10,425110,4795
14 Aralık 2020 Pazartesi10,526410,5813
11 Aralık 2020 Cuma10,484210,5389
10 Aralık 2020 Perşembe10,428610,4829
9 Aralık 2020 Çarşamba10,480710,5353
8 Aralık 2020 Salı10,402010,4562
7 Aralık 2020 Pazartesi10,411010,4653
4 Aralık 2020 Cuma10,451610,5061
3 Aralık 2020 Perşembe10,504810,5595
2 Aralık 2020 Çarşamba10,415010,4693
1 Aralık 2020 Salı10,461010,5156
30 Kasım 2020 Pazartesi10,372810,4269
27 Kasım 2020 Cuma10,392410,4466
26 Kasım 2020 Perşembe10,532810,5877
25 Kasım 2020 Çarşamba10,577310,6325
24 Kasım 2020 Salı10,553010,6081
23 Kasım 2020 Pazartesi10,343810,3977
20 Kasım 2020 Cuma10,039710,0920
19 Kasım 2020 Perşembe10,131710,1845
18 Kasım 2020 Çarşamba10,234310,2877
17 Kasım 2020 Salı10,221210,2745
16 Kasım 2020 Pazartesi10,113510,1663
13 Kasım 2020 Cuma10,027410,0797
12 Kasım 2020 Perşembe10,248010,3014
11 Kasım 2020 Çarşamba10,660010,7156
10 Kasım 2020 Salı10,870510,9271
9 Kasım 2020 Pazartesi10,743310,7993
6 Kasım 2020 Cuma11,097311,1552
5 Kasım 2020 Perşembe10,980011,0373
4 Kasım 2020 Çarşamba10,953211,0103
3 Kasım 2020 Salı10,947311,0044
2 Kasım 2020 Pazartesi10,789210,8455
30 Ekim 2020 Cuma10,736710,7926
27 Ekim 2020 Salı10,563910,6190
26 Ekim 2020 Pazartesi10,448610,5030
23 Ekim 2020 Cuma10,363010,4170
22 Ekim 2020 Perşembe10,214210,2674
21 Ekim 2020 Çarşamba10,180010,2330
20 Ekim 2020 Salı10,182210,2353
19 Ekim 2020 Pazartesi10,212910,2662
16 Ekim 2020 Cuma10,207510,2607
15 Ekim 2020 Perşembe10,241610,2950
14 Ekim 2020 Çarşamba10,220810,2741
13 Ekim 2020 Salı10,258610,3121
12 Ekim 2020 Pazartesi10,230710,2840
9 Ekim 2020 Cuma10,221010,2743
8 Ekim 2020 Perşembe10,186410,2395
7 Ekim 2020 Çarşamba10,074810,1273
6 Ekim 2020 Salı10,027810,0801
5 Ekim 2020 Pazartesi9,988210,0403
2 Ekim 2020 Cuma9,967410,0194
1 Ekim 2020 Perşembe9,89759,9491
30 Eylül 2020 Çarşamba9,92769,9794
29 Eylül 2020 Salı10,030910,0832
28 Eylül 2020 Pazartesi9,93739,9891
25 Eylül 2020 Cuma9,61669,6667
24 Eylül 2020 Perşembe9,74199,7927
23 Eylül 2020 Çarşamba9,71859,7692
22 Eylül 2020 Salı9,74669,7974
21 Eylül 2020 Pazartesi9,73629,7870
18 Eylül 2020 Cuma9,76019,8110
17 Eylül 2020 Perşembe9,71599,7666
16 Eylül 2020 Çarşamba9,64069,6909
15 Eylül 2020 Salı9,60849,6585
14 Eylül 2020 Pazartesi9,58379,6336
11 Eylül 2020 Cuma9,51819,5677
10 Eylül 2020 Perşembe9,68009,7305
9 Eylül 2020 Çarşamba9,64029,6905
8 Eylül 2020 Salı9,74209,7928
7 Eylül 2020 Pazartesi9,78839,8394
4 Eylül 2020 Cuma9,83119,8824
3 Eylül 2020 Perşembe9,81089,8619
2 Eylül 2020 Çarşamba9,80649,8576
1 Eylül 2020 Salı9,85109,9024
31 Ağustos 2020 Pazartesi9,74219,7929
28 Ağustos 2020 Cuma9,68679,7372
27 Ağustos 2020 Perşembe9,64649,6967
26 Ağustos 2020 Çarşamba9,64229,6924
25 Ağustos 2020 Salı9,64369,6939
24 Ağustos 2020 Pazartesi9,60699,6570
21 Ağustos 2020 Cuma9,49659,5460
20 Ağustos 2020 Perşembe9,54849,5982
19 Ağustos 2020 Çarşamba9,70749,7580
18 Ağustos 2020 Salı9,68399,7344
17 Ağustos 2020 Pazartesi9,63369,6838
14 Ağustos 2020 Cuma9,59069,6406
13 Ağustos 2020 Perşembe9,55569,6054
12 Ağustos 2020 Çarşamba9,48739,5368
11 Ağustos 2020 Salı9,47149,5208
10 Ağustos 2020 Pazartesi9,51049,5600
7 Ağustos 2020 Cuma9,49859,5480
6 Ağustos 2020 Perşembe9,40929,4582
5 Ağustos 2020 Çarşamba9,14809,1957
4 Ağustos 2020 Salı9,03839,0854
29 Temmuz 2020 Çarşamba8,97609,0228
28 Temmuz 2020 Salı8,84478,8908
27 Temmuz 2020 Pazartesi8,76768,8133
24 Temmuz 2020 Cuma8,69308,7384
23 Temmuz 2020 Perşembe8,67968,7248
22 Temmuz 2020 Çarşamba8,65808,7031
21 Temmuz 2020 Salı8,66958,7147
20 Temmuz 2020 Pazartesi8,60178,6466
17 Temmuz 2020 Cuma8,57498,6196
16 Temmuz 2020 Perşembe8,56978,6144
14 Temmuz 2020 Salı8,56908,6137
13 Temmuz 2020 Pazartesi8,63208,6770
10 Temmuz 2020 Cuma8,61708,6619
9 Temmuz 2020 Perşembe8,65008,6951
8 Temmuz 2020 Çarşamba8,57888,6235
7 Temmuz 2020 Salı8,54278,5872
6 Temmuz 2020 Pazartesi8,54208,5865
3 Temmuz 2020 Cuma8,51098,5553
2 Temmuz 2020 Perşembe8,54548,5900
1 Temmuz 2020 Çarşamba8,46448,5085
30 Haziran 2020 Salı8,38448,4281
29 Haziran 2020 Pazartesi8,42828,4721
26 Haziran 2020 Cuma8,47178,5158
25 Haziran 2020 Perşembe8,49428,5385
24 Haziran 2020 Çarşamba8,54508,5896
23 Haziran 2020 Salı8,52138,5657
22 Haziran 2020 Pazartesi8,47238,5165
19 Haziran 2020 Cuma8,48028,5244
18 Haziran 2020 Perşembe8,55018,5947
17 Haziran 2020 Çarşamba8,56648,6111
16 Haziran 2020 Salı8,61678,6616
15 Haziran 2020 Pazartesi8,52558,5700
12 Haziran 2020 Cuma8,58488,6296
11 Haziran 2020 Perşembe8,58708,6317
10 Haziran 2020 Çarşamba8,63848,6834
9 Haziran 2020 Salı8,57338,6180
8 Haziran 2020 Pazartesi8,56718,6118
5 Haziran 2020 Cuma8,53188,5762
4 Haziran 2020 Perşembe8,44098,4849
3 Haziran 2020 Çarşamba8,45418,4982
2 Haziran 2020 Salı8,49238,5366
1 Haziran 2020 Pazartesi8,42248,4663
29 Mayıs 2020 Cuma8,38388,4276
28 Mayıs 2020 Perşembe8,30638,3496
27 Mayıs 2020 Çarşamba8,31278,3560
22 Mayıs 2020 Cuma8,25928,3023
21 Mayıs 2020 Perşembe8,27888,3220
20 Mayıs 2020 Çarşamba8,29648,3396
18 Mayıs 2020 Pazartesi8,29948,3426
15 Mayıs 2020 Cuma8,40638,4501
14 Mayıs 2020 Perşembe8,47088,5149
13 Mayıs 2020 Çarşamba8,56418,6088
12 Mayıs 2020 Salı8,63908,6840
11 Mayıs 2020 Pazartesi8,72048,7659
8 Mayıs 2020 Cuma8,77248,8181
7 Mayıs 2020 Perşembe8,91438,9608
6 Mayıs 2020 Çarşamba8,82768,8736
5 Mayıs 2020 Salı8,76838,8140
4 Mayıs 2020 Pazartesi8,71248,7579
30 Nisan 2020 Perşembe8,69248,7377
29 Nisan 2020 Çarşamba8,65998,7051
28 Nisan 2020 Salı8,69968,7450
27 Nisan 2020 Pazartesi8,65088,6959
24 Nisan 2020 Cuma8,56738,6119
22 Nisan 2020 Çarşamba8,59208,6368
21 Nisan 2020 Salı8,58968,6344
20 Nisan 2020 Pazartesi8,59378,6385
17 Nisan 2020 Cuma8,59388,6387
16 Nisan 2020 Perşembe8,61088,6557
15 Nisan 2020 Çarşamba8,56208,6066
14 Nisan 2020 Salı8,49388,5381
13 Nisan 2020 Pazartesi8,44078,4847
10 Nisan 2020 Cuma8,32938,3728
9 Nisan 2020 Perşembe8,35018,3936
8 Nisan 2020 Çarşamba8,33218,3756
7 Nisan 2020 Salı8,28898,3321
6 Nisan 2020 Pazartesi8,29418,3373
3 Nisan 2020 Cuma8,22288,2657
2 Nisan 2020 Perşembe8,27248,3155
1 Nisan 2020 Çarşamba8,20028,2429
31 Mart 2020 Salı8,08948,1315
30 Mart 2020 Pazartesi8,05798,1000
27 Mart 2020 Cuma7,84837,8892
26 Mart 2020 Perşembe7,68137,7214
25 Mart 2020 Çarşamba7,60057,6401
24 Mart 2020 Salı7,58747,6269
23 Mart 2020 Pazartesi7,63547,6753
20 Mart 2020 Cuma7,62657,6662
19 Mart 2020 Perşembe7,50167,5407
18 Mart 2020 Çarşamba7,73667,7769
17 Mart 2020 Salı7,83857,8793
16 Mart 2020 Pazartesi7,82317,8639
13 Mart 2020 Cuma7,86907,9101
12 Mart 2020 Perşembe7,93767,9789
11 Mart 2020 Çarşamba7,93807,9794
10 Mart 2020 Salı7,96608,0075
9 Mart 2020 Pazartesi8,00508,0468
6 Mart 2020 Cuma7,88417,9252
5 Mart 2020 Perşembe7,82657,8673
4 Mart 2020 Çarşamba7,77777,8182
3 Mart 2020 Salı7,90657,9477
2 Mart 2020 Pazartesi7,94197,9833
28 Şubat 2020 Cuma8,00688,0485
27 Şubat 2020 Perşembe7,93507,9764
26 Şubat 2020 Çarşamba7,95217,9935
25 Şubat 2020 Salı7,92457,9658
24 Şubat 2020 Pazartesi7,91617,9574
21 Şubat 2020 Cuma7,86597,9069
20 Şubat 2020 Perşembe7,82867,8694
19 Şubat 2020 Çarşamba7,85947,9004
18 Şubat 2020 Salı7,86467,9056
17 Şubat 2020 Pazartesi7,85327,8942
14 Şubat 2020 Cuma7,87187,9129
13 Şubat 2020 Perşembe7,82987,8706
12 Şubat 2020 Çarşamba7,79797,8385
11 Şubat 2020 Salı7,77417,8146
10 Şubat 2020 Pazartesi7,72317,7634
7 Şubat 2020 Cuma7,71727,7574
6 Şubat 2020 Perşembe7,74387,7842
5 Şubat 2020 Çarşamba7,78347,8240
4 Şubat 2020 Salı7,74617,7865
3 Şubat 2020 Pazartesi7,81647,8571
31 Ocak 2020 Cuma7,82237,8631
30 Ocak 2020 Perşembe7,75987,8002
29 Ocak 2020 Çarşamba7,71907,7592
28 Ocak 2020 Salı7,71337,7535
27 Ocak 2020 Pazartesi7,75417,7945
24 Ocak 2020 Cuma7,76167,8021
23 Ocak 2020 Perşembe7,75527,7957
22 Ocak 2020 Çarşamba7,73347,7737
21 Ocak 2020 Salı7,69767,7378
20 Ocak 2020 Pazartesi7,64587,6856
17 Ocak 2020 Cuma7,63967,6794
16 Ocak 2020 Perşembe7,64587,6857
15 Ocak 2020 Çarşamba7,64287,6827
14 Ocak 2020 Salı7,62227,6620
13 Ocak 2020 Pazartesi7,59137,6309
10 Ocak 2020 Cuma7,65957,6994
9 Ocak 2020 Perşembe7,67197,7119
8 Ocak 2020 Çarşamba7,81067,8513
7 Ocak 2020 Salı7,83037,8711
6 Ocak 2020 Pazartesi7,81347,8542
3 Ocak 2020 Cuma7,79007,8306
2 Ocak 2020 Perşembe7,84647,8873

Kaynak: TCMB gösterge niteliğindeki döviz kurları. Hafta sonu ve resmî tatillerde bülten yayımlanmaz; bu günler tabloda yer almaz.